Workshop: Prežitie v prírode | Strom života

Workshop: Prežitie v prírode

Vedel by si prežiť v prírode bez pomoci niekoľko dní? Ako by si dal o sebe vedieť bez mobilného signálu? Vedel by si rozložiť oheň alebo postaviť prístrešok? Ako by si pomohol zranenému kamarátovi? Teraz máš príležitosť získať vedomosti a zručnosti, ktoré ti môžu zachrániť život.


Workshop sa uskutoční v škole v prírode Lazy pod Makytou, 23. – 24. júna 2017 a je určený pre členov združených v Kluboch Stromu života vo veku 11 až 15 rokov v doprovode učiteľa, prípadne rodiča.
Celý workshop bude popretkávaný dobrodružnými úlohami, ktoré otestujú limity našej pripravenosti. Spolu sa zoznámime s najdôležitejšími zásadami pri stratení sa v divočine a vyskúšame si základné zručnosti, ktoré zvýšia naše šance na záchranu.

Na workshop si treba priniesť:
– Občiansky preukaz/preukaz poistenca
– Písacie potreby
– Vhodnú turistickú obuv a oblečenie (časť workshopu bude prebiehať vonku za akéhokoľvek počasia)
– Prezuvky
– Oblečenie a osobné potreby

Začiatok workshopu je v piatok ráno o 9:50, avšak účastníci môžu prísť už vo štvrtok podvečer. Workshop ukončíme v sobotu poobede o 14:30.

Ako sa prihlásiť:
Prihlasovanie je zastavené z dôvodu naplnenia kapacity workshopu.

Doplňujúce informácie:
Náklady spojené s ubytovaním, stravou a cestovaním plne hradí Strom života. Po absolvovaní semináru vystavíme každému účastníkovi potvrdenie o účasti. Bližšie pokyny pre účastníkov zašleme prihláseným záujemcom.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected] alebo telefonicky: 0908109168.

Poučenie:
Z workshopu bude vyhotovený foto- a video-záznam. Účastník workshopu svojou účasťou súhlasí s tým, že Strom života môže tento záznam použiť podľa potrieb organizácie Strom života a to za účelom motivácie iných detí a škôl, aby sa zapojili do činnosti organizácie Strom života.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory