Workshop mladých novinárov 2017 | Strom života

Workshop mladých novinárov 2017

Chceš sa zdokonaliť v písaní článkov, spoznať prácu televíznych redaktorov a získať nové inšpirácie? Strom života organizuje 3. ročník workshopu, na ktorý pozýva všetkých stromákov zaujímajúcich sa o prácu novinára.


Workshop sa uskutoční v Nitre, 22. – 23. septembra 2017. Workshop je určený pre členov združených v Kluboch Stromu života vo veku 10 až 15 rokov v sprievode učiteľa, prípadne rodiča. Predpokladaný začiatok workshopu je o 10.00 hod. v hoteli Zobor, Štefánikova trieda 5 a ukončenie na druhý deň o 14.00 hod. Začiatok a koniec workshopu mierne prispôsobíme plánovaným príchodom a odchodom účastníkov.

Súčasťou workshopu je návšteva TV Nitrička, kde vás čaká nahrávanie v štúdiu a návšteva Univerzitného tlačového centra UKF Nitra spojená s prednáškou. V príjemnom prostredí nitrianskeho parku, v blízkosti ktorého budeme ubytovaní, vás čakajú zaujímavé aktivity a zábavné hry, ktorých súčasťou bude aj nafotenie vlastného fotoscenára.

Na workshop si treba priniesť:

  • občiansky preukaz / preukaz poistenca,
  • písacie potreby,
  • vhodnú turistickú obuv a oblečenie (časť workshopu bude prebiehať vonku)
  • fotoaparát alebo mobilný telefón,
  • pripravené fotografie v elektronickej verzii: fotografie prezentujúce začiatok školského roka na Vašej škole, alebo fotografie z letných prázdnin, prípadne fotografie s textom, ktoré miesta ste navštívili počas letných prázdnin,
  • prezuvky.

Ako sa prihlásiť:
Prihlasovanie je zastavené z dôvodu naplnenia kapacity.

Doplňujúce informácie:
Náklady spojené s ubytovaním, stravou a cestovaním plne hradí Strom života. Po absolvovaní semináru vystavíme každému účastníkovi potvrdenie o účasti. Bližšie pokyny pre účastníkov zašleme prihláseným záujemcom.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected] alebo telefonicky: 0908109168.

Poučenie:
Z workshopu bude vyhotovený foto- a video-záznam. Účastník workshopu svojou účasťou súhlasí s tým, že Strom života môže tento záznam použiť podľa potrieb organizácie Strom života a to za účelom motivácie iných detí a škôl, aby sa zapojili do činnosti organizácie Strom života.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory