ECO H2O TOUR | Strom života

ECO H2O TOUR

Pozývame vás na populárny eko-výchovný koncert ECO H2O TOUR s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom / Ondrejom Antálkom, ktorý sa na jeseň môže konať aj vo vašej obci či meste.
Vydajte sa s nami po ceste vody od prameňa k ústiu, spoznajte kolobeh vody a jej význam pre človeka. Popremýšľajte spolu s nami nad tým, ako vodou šetriť.


Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo sa deje po otočení vodovodným kohútikom? Asi každý očakáva také množstvo pitnej vody, koľko potrebuje. Málokto sa zamyslí, odkiaľ voda pochádza, kam odteká, čo obsahuje, akú má čistotu, kedy sa z nej stane odpadová voda a akým spôsobom ju my sami znečisťujeme. Zriedkavo rozmýšľame nad tým, ako dlho vydržia jej zásoby a či nám v blízkej budúcnosti nehrozí jej nedostatok.

Čo môžete očakávať?
Hodinový interaktívny program, ktorého súčasťou sú súťaže, kvíz, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Na záver deti poteší aj autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja / Ondreja Antáleka. Zúčastnená škola získa navyše od nás kufrík mladého ekológa, ktorý obsahuje 31 ilustrovaných kľúčov na určovanie fauny a flóry.

Ako sa môžete prihlásiť?
Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Koncerty sa budú realizovať v termínoch od 9.10. do 20.10.2017 a potom od 6.11. do 16.11.2017. Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne.

Cena za výchovný koncert je 500 € a je splatná po zrealizovaní koncertu. Svoj záujem nám nahláste e-mailom na [email protected] Tešíme sa na spoluprácu!


Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory