EY Community Day 2017 so Stromom života | Strom života

EY Community Day 2017 so Stromom života

Štvrté tohtoročné čistenie Malého Dunaja sa konalo 13. septembra v rámci podujatia EY Community Day 2017. Akciu klasicky organizoval Strom života, spolu s Nadáciou Pontis a firmou EY.  Celkovo išlo o osemnáste čistenie Malého Dunaja, ktoré organizuje Strom života. Počas akcie sa dobrovoľníkom podarilo vytiahnuť z vody približne 2 metre kubické odpadu.


Napriek nižšiemu počtu dobrovoľníkov sa akcia niesla v entuziastickom pracovnom duchu, o čom svedčí aj množstvo vyzbieraného odpadu. Dobrovoľníkom z firmy EY sa podarilo vyzbierať z vody asi o pol metra kubického viac odpadu ako tomu bolo minulý rok. Najväčšími kuriozitami vytiahnutými z vody boli tento krát asi 80 kilová zabetónovaná pneumatika s kovovou tyčou, časti televízora, či pneumatika z nákladného auta.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom z firmy EY, Nadácii Pontis i Ladislavovi Krechnyákovi z Hurbanovej Vsi (splavmalehodunaja.sk), za logistiku a zneškodnenie vyzbieraného odpadu.

Nižšie si môžete ešte pozrieť krátku fotoprezentáciu dokumentujúcu podujatie.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory