Októbrový Strom – Podzemný svet | Strom života

Októbrový Strom – Podzemný svet

Slovensko sa môže chváliť krásnym, jedinečným a rozmanitým podzemným svetom. Tvoria ho kvapľové i ľadové jaskyne. Máme ich viac ako 7 000, avšak len zlomok z nich odkrýva svoju krásu verejnosti. Prečítajte si viac o podzemnom svete v októbrovom vydaní časopisu Strom.


stromakOkrem pravidelných rubrík evolučného triumfátora z rastlinnej a živočíšnej ríše, módy alebo hlavolamov, vám prinášame aj články z nových rubrík šikovnica, ekomotorista, ako prežiť a štáty Európy. V časopise nájdete aj druhé kolo ENVI-Talentu a TRIZ-Talentu a vyhlásenie fotografickej súťaže Zrkadlo duše. Nezabudli sme ani na instagramovú kampaň #objavstrom challenge a na obľúbené Vedecké okienko a Znaky ticha.

Prajeme vám príjemné čítanie a pozeranie. A ak máte kamarátov, ktorých by časopis Strom mohol zaujímať, budeme radi, ak im link na časopis pošlete.
Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory