Novembrový Strom – Regenerácia | Strom života

Novembrový Strom – Regenerácia

Čo všetko si môžeme predstaviť pod pojmom regenerácia? Okrem obnovenia opotrebovaného alebo poraneného tkaniva, zahŕňa aj psychickú regeneráciu, ktorej podstatou je odbúravanie stresu a dosiahnutie psychickej pohody. Prečítajte si o regenerácii viac v novombrovom vydaní časopisu Strom.


stromakOkrem pravidelných rubrík evolučného triumfátora z rastlinnej a živočíšnej ríše, módy alebo hlavolamov, vám prinášame aj články z nových rubrík šikovnica, ekomotorista, ako prežiť a štáty Európy. V časopise nájdete aj tretie kolo ENVI-Talentu a TRIZ-Talentu a vyhlásenie vianočnej súťaže Deti deťom. Nezabudli sme ani na instagramovú kampaň #objavstrom challenge a na obľúbené Vedecké okienko a Znaky ticha.

Prajeme vám príjemné čítanie a pozeranie. A ak máte kamarátov, ktorých by časopis Strom mohol zaujímať, budeme radi, ak im link na časopis pošlete.
Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory