Vyhodnotenie súťaže Kamenní strážcovia 2017 | Strom života

Vyhodnotenie súťaže Kamenní strážcovia 2017

Land art-ová súťaž Kamenní strážcovia bola prvou z ôsmych súťaží, ktoré sme pre našich najmenších stromáčikov pripravili na tento školský rok. Kluby mali za úlohu vytvoriť z prírodných materiálov obraz, ktorý budú strážiť pomaľovaní kamenní strážcovia. Pestrosť zaslaných diel ako aj materiálov, z ktorých boli umelecké diela vyhotovené, bola naozaj úžasná. Do súťaže sa zapojilo 21 Klubov.


Šikovným deťom z nasledovných Klubov zasielame diplomy a darčeky:

1. miesto – Klub Zdravkovia z Levoče
2. miesto – Klub Materská škola z Holíča
3. miesto – Klub Sovička z Liptovského Mikuláša

Okrem víťazov získava ďalších 8 klubov: Bystré očká z Rožňavského Bystrého, Čarovná škôlka z Prietržky, ENKOstopa – Sovička a Netopier z Bzenova, Lienka z Bežoviec, Múdre sovičky z Poltára, Ochranárik z Jánoviec, Včielky z Horných Salíb a Vozokanček z Plavých Vozokan Diplom uznania poroty.

Veríme, že ste sa pri realizácii všetci dobre zabavili a že vám vaše dielka urobili radosť. My sa už netrpezlivo tešíme na vašich októbrových šarkanov a malých „lesných škriatkov“.

Pozrite si vyhodnotenie súťaže v nasledujúcej videoprezentácii:


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory