Vyhodnotenie súťaže S vetrom opreteky | Strom života

Vyhodnotenie súťaže S vetrom opreteky

Obľúbenou jesennou outdoorovou aktivitou detí rôznych vekových kategórií je púšťanie šarkanov a preto sme sa aj my rozhodli vyhlásiť súťaž S vetrom opreteky. Úlohou zapojených Klubov bolo vytvoriť vlastného šarkana a pred jeho vypustením sa za pomoci prírodných ozdôb “premeniť” na lesných škriatkov. Do ovládnutia sily vetra sa zapojilo 13 klubov.


Šikovným deťom z nasledovných Klubov zasielame diplomy a darčeky:
1. miesto Kyjovčík – Kyjov
2. miesto Záhradka – Námestovo
3. miesto Zdravkovia – Levoča

Okrem víťazov získava ďalších 6 Klubov diplom uznania poroty (okrem výroby šarkana sa nezabudli pred jeho vypustením „zmeniť na lesných škriatkov“): Klub šikovných zajačikov z Poltára, Klub veselých veveričiek z Poltára, Múdre sovičky z Poltára, Mačičky z Bratislavy, Včielky z Horných Salíb a Žabky z Banskej Bystrice.
Veríme, že ste sa pri púšťaní šarkanov dobre bavili.
My sa už teraz tešíme na vaše vianočné kúzla 🙂

Pozrite si vyhodnotenie súťaže:


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory