Workshop: Klenoty slovenskej prírody I. | Strom života

Workshop: Klenoty slovenskej prírody I.

Zapojte sa aj vy do propagácie národných parkov a chránených území Slovenska. Prvý workshop v tomto školskom rolku prebehne v Liptovskom Mikuláši, 2. a 3.decembra 2017, kde sa okrem osobnostného rozvoja zameriame aj na Nízke Tatry a ich potenciál.


Strom života prináša jedinečný seminár pre stredoškolských a univerzitných študentov zameraný na osobnostný rozvoj a ochranu životného prostredia. Počas dvoch dní sa účastníci dozvedia o svojich silných a slabých stránkach, zoznámia sa s praktickou ochranou prírody, naučia sa pracovať so systémom tvorby webových stránok a naplánovať outdoorové aktivity pre iných žiakov. Seminár je zároveň príležitosťou na spoznanie iných účastníkov programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu. Každý účastník obdrží po absolvovaní semináru certifikát.

Miesto: Hotel KLAR***, Ul. 1.mája 1741/117, Liptovský Mikuláš
Termín: 2.-3.december 2017 (sobota od 13:00 v nedeľu končíme obedom, v sobotu doobeda je pre záujemcov k dispozícii aj návšteva Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva)
Program semináru:
• Návšteva Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva
Workshop o kvalite života a vplyvu človeka na životné prostredie,
• Testy osobnosti – silné a slabé stránky,
• Ako vytrvať na ceste za cieľom?
• Práca s WordPress – redakčným softvérom, ktorý poháňa 1/3 internetu,
• Metodika E-U-R. Vytváranie outdoorových aktivít pre žiakov základných škôl,
• Aktívna ochrana prírody.

Poplatok za seminár pre členov Stromu života je 5 €. V cene poplatku je zahrnuté v sobotu večera, v nedeľu raňajky a obed a ubytovanie zo soboty na nedeľu. Nečlen si hradí všetky poplatky spojené s pobytom na seminári (15 €/noc a hradí si stravu v reštaurácii – individuálne). Cestovné náklady si hradia účastníci sami.
Na školenie je možné sa prihlásiť do 24.novembra 2017 vyplnením formulára .

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte koordinátora programu Davida na [email protected], alebo na čísle 0911 506 762.


  Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory