ENVI-Talent – vyhodnotenie 3.kola | Strom života

ENVI-Talent – vyhodnotenie 3.kola

Ďalšie kolo ENVI-Talentu je za nami. Vyše 200 detí sa potrápilo pri hľadaní odpovedí na otázky, ktoré neboli vždy tak úplne jednoduché. Okrem vedomostí z biológie si preverili aj svoje matematické zdatnosti, lúštenie prešmyčiek či čítanie s porozumením.


Pokiaľ ste za svoje odpovede získali viac ako 3/4 bodov, stávate sa úspešným riešiteľom kola. Ak je to vaše prvé úspešné kolo, získavate titul Novice (nováčik). Ak však máte za sebou už druhé či tretie úspešné kolo, postupujete o stupienok vyššie na pozíciu Explorer (prieskumník). Už o mesiac, po štvrtom úspešnom kole, sa váš titul zmení na Adept (znalec). Ak však chcete, aby sa z vás stal Wiseman (mudrc), nezabudnite, že je potrebné spracovať aj úspešný výskumný projekt. Pokiaľ súťažíte vo viacerých kategóriách, stačí byť úspešným riešiteľom v jednej z nich, aby ste sa posúvali na rebríčku hodnotenia. Môžete súťažiť sami za seba alebo ako súčasť tímu, nezabúdajte však, že presuny bodov medzi jednotlivcom a tímom nie sú možné.

Tento mesiac bolo celkovo 213 súťažiacich, z ktorých až 195 bolo úspešnými riešiteľmi, čo je viac ako 91% úspešnosť. A to je krásny výsledok!

Úspešnosť súťažiacich po 3. kole v jednotlivých kategóriách nájdete tu: výsledky

Správne odpovede 3.kola F kategória
Správne odpovede 3. kola E kategória
Správne odpovede 3. kola D kategória
Správne odpovede 3. kola C kategória

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na výsledky decembrového kola. Nezabudnite, že výsledky očakávame do 8.1.2018, čo je hneď po zimných prázdninách.

Už v januári budete mať možnosť nahlásiť nám svoju tému vlastného vedeckého projektu v rámci praktickej časti súťaže Výskumník http://casopis.stromzivota.sk/prales/envi-talentvseobecne-informacie/

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory