ENVI-Talent – vyhodnotenie 6.kola | Strom života

ENVI-Talent – vyhodnotenie 6.kola

Šieste kolo biologickej súťaže ENVI-Talent je uzavreté. Mnohí súťažiaci prešli úlohami tohto kola bez problémov,  zvládli správne odpovedať na otázky, ktoré preverili ich vedomosti, čítať grafy či porozumieť textu. Ani tentoraz však nechýbala nepozornosť, čo viedlo u niektorých k výraznej k strate bodov.


Pokiaľ ste za svoje odpovede získali viac ako 3/4 bodov, stávate sa úspešným riešiteľom kola. Ak je to vaše prvé úspešné kolo, získavate titul Novice (nováčik). Ak však máte za sebou už druhé či tretie úspešné kolo, postupujete o stupienok vyššie na pozíciu Explorer (prieskumník). Tí stromáci, ktorí majú za sebou štvrté či piate úspešné kolo sa môžu pýšiť titulom Adept (znalec). Ak chcete postupovať na rebríčku hodnotenia vyššie, aby sa z vás stal Specialist (odborník) či dokonca Wiseman (mudrc), nezabudnite, že okrem ďalších úspešných vedomostných kôl je potrebné vypracovať aj úspešný výskumný projekt. Pokiaľ súťažíte vo viacerých kategóriách, stačí byť úspešným riešiteľom v jednej z nich, aby ste sa posúvali na rebríčku hodnotenia. Môžete súťažiť sám za seba alebo ako súčasť tímu, nezabúdajte však, že presuny bodov medzi jednotlivcom a tímom nie sú možné.

Výsledky po 6. kole po jednotlivých kategóriách nájdete v tabuľke tu:

Správne odpovede F kategória
Správne odpovede E kategória
Správne odpovede D kategória
Správne odpovede C kategória

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na výsledky predposledného kola.

Tí, ktorí ste sa prihlásili do praktickej časti súťaže Výskumník, nezabudnite, že vaše projekty očakávame do 6. apríla.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory