Marcový Strom – Migrácia | Strom života

Marcový Strom – Migrácia

Takmer každý živočích sa stretáva s problémami: nedostatok potravy, premnoženie, prirodzení nepriatelia či zničenie životného prostredia. Neraz je najlepším riešením odsťahovanie sa na vhodnejšie miesto – migrácia. Začítajte sa do marcového vydania časopisu Strom a spoznajte rôzne podoby migrácie spolu s nami.


stromakOkrem pravidelných rubrík evolučného triumfátora z rastlinnej a živočíšnej ríše, módy alebo hlavolamov, vám prinášame aj články z nových rubrík šikovnica, ekomotorista, ako prežiť a štáty Európy. V časopise nájdete aj siedme kolo ENVI-Talentu a TRIZ-Talentu a zadanie ekovýchovnej súťaže Týždeň pre vodu. Nezabudli sme ani na instagramovú kampaň #objavstrom challenge a na obľúbené Vedecké okienko a Znaky ticha.

Prajeme vám príjemné čítanie a pozeranie. A ak máte kamarátov, ktorých by časopis Strom mohol zaujímať, budeme radi, ak im link na časopis pošlete.
Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory