ENVI-Talent – vyhodnotenie 7.kola | Strom života

ENVI-Talent – vyhodnotenie 7.kola

Predposledné kolo biologickej súťaže ENVI-Talent je uzavreté. Niektorí súťažiaci už boj vzdali, ale tí čo sa snažili ďalej, dosiahli v tomto 7.kole krásny výsledok – až 94% zaslaných odpoveďových hárkov bolo úspešne vyriešených.


Pokiaľ ste za svoje odpovede získali viac ako 3/4 bodov, stávate sa úspešným riešiteľom kola. Ak je to vaše prvé úspešné kolo, získavate titul Novice (nováčik). Ak však máte za sebou už druhé či tretie úspešné kolo, postupujete o stupienok vyššie na pozíciu Explorer (prieskumník). Tí stromáci, ktorí majú za sebou štvrté či piate úspešné kolo sa môžu pýšiť titulom Adept (znalec). Pokiaľ budete mať vypracovaný aj úspešný výskumný projekt, môžete zabojovať o tituly Specialist (odborník) či dokonca Wiseman (mudrc). Pokiaľ súťažíte vo viacerých kategóriách, stačí byť úspešným riešiteľom v jednej z nich, aby ste sa posúvali na rebríčku hodnotenia. Môžete súťažiť sám za seba alebo ako súčasť tímu, nezabúdajte však, že presuny bodov medzi jednotlivcom a tímom nie sú možné.

Výsledky po 7. kole po jednotlivých kategóriách nájdete tu:

Správne odpovede F kategória
Správne odpovede E kategória
Správne odpovede D kategória
Správne odpovede C kategória

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na výsledky posledného kola.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory