ENVI-Talent – vyhodnotenie 8.kola | Strom života

ENVI-Talent – vyhodnotenie 8.kola

Posledné vedomostné kolo biologickej súťaže ENVI-Talent v tomto školskom roku je vyhodnotené. Mnohí súťažiaci bojovali až do poslednej úlohy a aj na záver sa prezentovali skvelými vedomosťami – až 93% zaslaných odpoveďových hárkov bolo úspešne vyriešených.


Pokiaľ ste za svoje odpovede získali viac ako 3/4 bodov, stávate sa úspešným riešiteľom kola. Ak je to vaše prvé úspešné kolo, získavate titul Novice (nováčik). Ak však máte za sebou už druhé či tretie úspešné kolo, postupujete o stupienok vyššie na pozíciu Explorer (prieskumník). Tí stromáci, ktorí majú za sebou štvrté či piate úspešné kolo sa môžu pýšiť titulom Adept (znalec). Pokiaľ budete mať vypracovaný aj úspešný výskumný projekt, môžete zabojovať o tituly Specialist (odborník) či dokonca Wiseman (mudrc). Pokiaľ súťažíte vo viacerých kategóriách, stačí byť úspešným riešiteľom v jednej z nich, aby ste sa posúvali na rebríčku hodnotenia. Môžete súťažiť sám za seba alebo ako súčasť tímu, nezabúdajte však, že presuny bodov medzi jednotlivcom a tímom nie sú možné.

Výsledky po 8. kole v jednotlivých kategóriách nájdete v tabuľke tu.
Správne odpovede F kategória
Správne odpovede E kategória
Správne odpovede D kategória
Správne odpovede C kategória

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme!

O pár dní nás ešte čaká celoslovenské stretnutie envitalentov a na ňom prezentácia vedeckých projektov mladých stromákov. A potom už budeme netrpezlivo očakávať september a štart 5.ročníka našej (a aj vašej) obľúbenej súťaže Envitalent. Už teraz sa tešíme na vašu účasť!

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory