Májový Strom – Život na hrane | Strom života

Májový Strom – Život na hrane

Od vrcholkov hôr až po morské hlbiny zvádzajú rastliny a živočíchy boj o prežitie. Začítajte sa do májového vydania časopisu Strom a navštívte s nami púšte, zamrznuté územia, podzemie, hlbiny oceánov či stále zamokrené územia.


stromakOkrem pravidelných rubrík evolučného triumfátora z rastlinnej a živočíšnej ríše, módy alebo hlavolamov, vám prinášame aj články z rubrík šikovnica, ekomotorista, ako prežiť a štáty Európy. V časopise nájdete aj zadanie poslednej tohtoročnej ekovýchovnej súťaže Dni biodiverzity. Nezabudli sme ani na instagramovú kampaň #objavstrom challenge a na obľúbené Vedecké okienko a Znaky ticha.

Prajeme vám príjemné čítanie a pozeranie. A ak máte kamarátov, ktorých by časopis Strom mohol zaujímať, budeme radi, ak im link na časopis pošlete.
  Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory