Naše mesto 2018 | Strom života

Naše mesto 2018

Strom života sa aj ďalší rok zapojil do najväčšieho slovenského podujatia firemných dobrovoľníkov Naše mesto. Tento rok sme okrem pravidelného čistenia Malého Dunaja zorganizovali ešte jedno podujatie v obci Semerovo pri Nových Zámkoch. Do všetkých aktivít sa zapojilo viac ako 100 dobrovoľníkov.


Hlavnou úlohou dobrovoľníkov na akcii na ZŠ Semerovo bolo natieranie brány a plotu školy, revitalizácia školského dvoru prostredníctvom inštalácie okrasných rastlín a vonkajšieho sedenia.

Ďalšou klasickou aktivitou bolo čistenia Malého Dunaja, ktoré sa tento rok opäť pre veľký záujem konalo tri dni. Počas tohtoročného čistenia sa nám podarilo vytiahnuť z vody približne 5 metrov kubických odpadu. Ako sa nám na akcii darilo sa dozviete v krátkej reportáži nižšie.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí prejavili záujem o naše podujatia, Nadácii Pontis a Petrovi Petríkovi z Novej Dedinky (splavma.sk) za zabezpečenie lodiek a likvidáciu odpadu.

Fotodokumentácia ZŠ Semerovo:

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory