Sen sa stane skutočnosťou. Už 3.9.2018 ! | Strom života

Sen sa stane skutočnosťou. Už 3.9.2018 !

Od septembra si časopis Stromáčik môžete kúpiť už aj v tlačenej podobe, a keďže lesy treba chrániť, tak je vytlačený na recyklovanom papieri. A navyše pribudli v ňom aj ďalšie štyri strany s novými aktivitami.

Ročné zvýhodnené predplatné je počas septembra len 19 €.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka. Septembrové vydanie vyjde už 3.9.2018.

 

Obsah septembrového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Cesta do Afriky,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– rozpletačka: migrácia vtákov,
– septembrová pranostika spojená s pokusom,
– námet na aktivitu: Netradičné maľovanie,
– jesenná dokreslovačka,
– nájdi 10 rozdielov,
– špeciálna strana: spoločenská hra o migrácii vtákov.

 

Cena jedného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%.
Najvýhodnejšie vychádza ročné predplatné vo výške 19 € (zaplatíte len za 8 čísiel a 2 dostanete zdarma). POZOR, zvýhodnené predplatné ponúkame len do konca septembra.
Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.
Časopis Stromáčik si môžete objednať v našom webshope.


Časopis je vydávaný s finančnou podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory