Septembrový Stromáčik – Cesta do Afriky | Strom života

Septembrový Stromáčik – Cesta do Afriky

Prázdniny ubehli ako voda a je tu september. Pre Stromáčika je to mesiac spojený s lúčením, pretože mnoho jeho vtáčích kamarátov odlieta na zimu do teplých krajín. Ak chcete vedieť viac, prečítajte si septembrové vydanie Stromáčika. A pokiaľ máte časopis Stromáčik radi, objednajte si jeho tlačenú podobu, ktorá navyše obsahuje spoločenskú hru pre detičky s témou migrácia vtákov.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Najvýhodnejšie vychádza ročné predplatné vo výške 19 € (zaplatíte len za 8 čísiel a 2 dostanete zdarma). POZOR, zvýhodnené predplatné ponúkame len do konca septembra. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah septembrového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Cesta do Afriky,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– rozpletačka: migrácia vtákov,
– septembrová pranostika spojená s pokusom,
– námet na aktivitu: Netradičné maľovanie,
– jesenná dokreslovačka,
– nájdi 10 rozdielov,
– špeciálna strana: spoločenská hra o migrácii vtákov (len v rámci tlačeného vydania).

Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého septembrového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory