Októbrový Stromáčik – Hľadanie odpovedí | Strom života

Októbrový Stromáčik – Hľadanie odpovedí

Boli ste už na jesennej prechádzke v lese a zažili ste ten krásny pocit, keď vám opadané lístie šuští pod nohami? Z opadaných listov si môžete urobiť originálnu jesennú kytičku alebo listy využite na hru tak, ako to urobili kamaráti z lesa-nelesa. Ak chcete vedieť o akú hru išlo, prečítajte si októbrové vydanie Stromáčika. A pokiaľ máte časopis Stromáčik radi, objednajte si jeho tlačenú podobu.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25 €, ktoré je v mesiaci október spojené s losovaním o knihy. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah októbrového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Hľadanie odpovedí,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou, matematikou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– priraďovačka: listy a plody (slovenské pôvodné druhy),
– októbrová pranostika spojená s pokusom,
– námet na aktivitu: Zvieratká z listov,
– jesenná dokreslovačka,
– recept na jablkový mrežovník,
– nájdi 10 rozdielov,
– súťaž pre stromáčikov: Šarkaniáda

– špeciálna strana: skryté listy a jesenná príroda.

Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého októbrového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory