Vyhodnotenie súťaže Kamenní kamaráti 2018 | Strom života

Vyhodnotenie súťaže Kamenní kamaráti 2018

Súťaž Kamenní kamaráti bola prvou z ôsmych súťaží, ktoré sme pre našich najmenších stromáčikov združených v Kluboch Stromu života pripravili na tento školský rok. Deti mali tentokrát za úlohu nazbierať si kamene a vytvoriť z nich veselých kamenných kamarátov, ktorí budú strážiť ich dvor. Opäť ste nás veľmi potešili rôznorodosťou a kreativitou s akou ste to poňali.


Šikovným deťom z nasledovných Klubov zasielame diplomy a darčeky:

1. miesto – Klub Materská škola z Holíča
2. miesto – Klub Púčiky z Kremnice
3. miesto – Klub Čimhová z Čimhovej

Okrem víťazov získava ďalších 6 Klubov diplom uznania poroty: Včielky z Horných Salíb, Muchotrávky z Novej Vsi nad Žitavou, Lienky z Palína, Šťastná planétka z Komárna, Ochranárik z Rastislavíc a jeden anonymizovaný Klub SŽ.

Veríme, že ste sa pri realizácii všetci dobre zabavili a že vám vaše dielka urobili radosť. My sa už netrpezlivo tešíme na vašich októbrových šarkanov.

Pozrite si vyhodnotenie súťaže:

1. miesto: Materská škola z Holíča 2. miesto: Púčiky z Kremnice
3. miesto: Čimhová z Čimhovej

Uznanie poroty:

Včielky z Horných Salíb Muchotrávky z Novej Vsi nad Žitavou
anonymizované Lienky z Palína
Šťastná planétka z Komárna Ochranárik z Rastislavíc

Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory