Novembrový STROM – Umelá inteligencia | Strom života

Novembrový STROM – Umelá inteligencia

Človek naučil počítače rozpoznávať jazyk, učiť sa, reagovať na podnety, plánovať, uvažovať a riešiť problémy – inými slovami vyvinul umelú inteligenciu. Niektorí hovoria, že UI zachráni ľudstvo, iní zas, že nás zničí. Ak vás táto téma zaujíma, prečítajte si novembrové vydanie časopisu Strom. Nezabudnite si pozrieť aj Vedecké okienko a Geológiu v kocke a zapojiť sa do ENVI-Talentu a TRIZ-Talentu alebo do Jesenného environmentálneho trojboja.


stromak22 článkov, hlavolamy pre mladších aj starších, hľadaj 10 rozdielov, 2 videoseriály, plagát, zadanie 3 súťaží, kalendár podujatí, či námet na aktivitu. To všetko je súčasťou novembrového vydania STROMu – mesačníka pre členov a priateľov Stromu života.

Užite si novembrový STROM naplno a ak máte kamarátov, ktorých by časopis STROM mohol zaujímať, budeme radi, ak ich motivujete, aby sa stali stromákmi. Zároveň, ak poznáte niekoho, kto by sa chcel stať redaktorom časopisu STROM (žiak základnej alebo študent strednej školy), určite nám prepošlite na neho kontakt.


Prístup ku časopisu majú členovia zdarma. Stačí sa prihlásiť meno a heslom (zadaným pri registrácii Klubu) a všetky články sa vám odomknú (kliknutím na žiarovku vpravo hore). Pre každý Klub SŽ vieme vygenerovať viacero prístupov. Stačí, ak sa nám Vedúci Klubu SŽ ozve na mail [email protected]

Možné sú dve varianty:

  • spoločné konto: všetci členovia Klubu SŽ budú mať jedno prístupové meno a heslo (iné ako Vedúci Klubu SŽ), pričom heslo nie je možné zmeniť,
  • individuálne konto: každý člen Klubu SŽ bude mať vlastné konto, ktoré si môže samostatne spravovať (vyžaduje sa súhlas rodiča).

Pre verejnosť ponúkame ročné predplatné elektronického časopisu STROM za 9,00 € s prístupom do archívu. V rámci predplatného má užívateľ k dispozícii uzamknutý obsah, nemôže sa však zapájať do súťaží, ktoré sú určené členom Stromu života.

Objednajte si predplatné online časopisu Strom.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory