Novembrový Stromáčik – V zdravom tele zdravý duch | Strom života

Novembrový Stromáčik – V zdravom tele zdravý duch

V novembri sa nám ľahko môže stať, že prechladneme. Ľudia sa preto teplejšie obliekajú a snažia sa jesť viacej vitamínov. Existuje však aj ďalšie preventívne opatrenie ako neochorieť. Chcete vedieť aké? Prečítajte si novembrové vydanie Stromáčika a dozviete sa viac. A pokiaľ máte časopis Stromáčik radi, objednajte si jeho tlačenú podobu.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25 €. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah novembrového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: V zdravom tele zdravý duch,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou, matematikou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– abeceda zdravia: A ako ananás, B ako brokolica, C ako …
– novembrová pranostika spojená s priraďovačkou,
– námet na aktivitu: zvieratká zo šišiek,
– jesenná dokreslovačka,
– 2 zoraďovačky zamerané na hygienické návyky,
– nájdi 10 rozdielov,
– súťaž pre stromáčikov: Vianočné kúzlo,
– test na tému ako neprechladnúť,
– špeciálna strana: hravé cvičenie.

Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého novembrového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory