Januárový Stromáčik – Kto to klopal? | Strom života

Januárový Stromáčik – Kto to klopal?

Šťastný nový rok priatelia, verím, že sa už tešíte na prvé vydanie Stromáčika v tomto roku. Január je mesiacom zábav a hojnosti, avšak len pre ľudí. Zvieratká si totiž pod snehovou pokrývkou len ťažko hľadajú potravu. Nový Stromáčik je preto aj o tom, ako môžete pomôcť niektorým zvieratkám. Ak chcete vedieť ktorým a ako, prečítajte si januárového Stromáčika. A pokiaľ máte časopis Stromáčik radi, objednajte si jeho tlačenú podobu.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25€. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah januárového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Kto to klopal?,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou, matematikou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– skryté čísla,
– januárová pranostika spojená s tipmi na zahriatie sa v zime,
– námet na aktivitu: prípravy na karneval,
– januárová dokresľovačka,
– pomoc vtáčikom,
– nájdi 10 rozdielov,
– vtáka poznáš po perí,

– súťaž Vtáčí obchod.

Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého januárového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory