Februárový Stromáčik – Hurhaj pri potoku | Strom života

Februárový Stromáčik – Hurhaj pri potoku

Posledný z mrazivých zimných mesiacov nám na mnohých miestach Slovenska stále ponúka možnosť zimných radovánok, čomu sa určite tešíte. Zvieratká z lesa-nelesa sa už naopak tešia na jar, ktorej príchod nám vždy zvestujú nie len jarné kvietky ale aj vtáky prilietajúce z letovísk. V lese-nelese však žije aj zvieratko, ktoré sa bohatej snehovej nádielke teší rovnako ako vy. Ak chcete vedieť o ktoré zvieratko ide, prečítajte si februárové vydanie Stromáčika.  


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25€. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah februárového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Hurhaj pri potoku,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou, matematikou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– porovnanie dvoch potápačov s hustou nepremokavou srsťou,
– februárová pranostika spojená so spoznávaním snehových vločiek,
– námet na aktivitu: bieli poslovia jari,
– februárová dokresľovačka – vyfarbovačka,
– matematické akvárium,
– prekrývačka,
– nájdi 10 rozdielov,
– súťaž Za naším plotom,
– povedz mi príbeh,
– písmenkový guláš.

Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého februárového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory