Súťaž pre stromáčikov: Za naším plotom | Strom života

Súťaž pre stromáčikov: Za naším plotom

Kamaráti, ako sa volá vaša obec alebo mesto? Čo je pre ňu charakteristické? Kde sa nachádza váš dom? Ako vyzerá vaša materská či základná škola a kde máte svoj Klub Stromu života? Využite vaše pozorovateľské schopnosti a pomocou 3D modelu mi predstavte vaše bydlisko.
Uzávierka súťaže je 8. marec 2019.


Zadanie súťaže:
Strom života vyhlasuje pre deti do 7 rokov, združené v Kluboch Stromu života, súťaž Za naším plotom. Zapojte sa aj vy prostredníctvom materskej školy, či Rodinného Klubu SŽ.

Prejdite sa po vašom okolí a pozorne si všímajte, čo sa kde nachádza. Tečie popri vašej materskej, či základnej škole potok alebo rieka? Okolo akých budov denne prechádzate? Nachádza sa vo vašej blízkosti rušná cesta alebo je váš Klub v pokojnom prostredí s dostatkom zelene? Vyrobte 3D model okolia vášho Klubu a na výrobu využite odpadový materiál, ktorý by inak skončil v smetnom koši, ale vďaka vám dostane novú šancu. Z krabičiek sa napríklad môžu stať budovy, z rúrok toaletného papiera stromy alebo komíny. Využiť môžete aj obaly na vajíčka. Vaša fantázia nás vždy milo prekvapí, a preto sa už teraz tešíme na vaše unikátne diela.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory