Marcový Stromáčik – Jarné upratovanie | Strom života

Marcový Stromáčik – Jarné upratovanie

Marec si spájame s príchodom jari, ale aj s viacerými významnými medzinárodnými dňami. Myslím, že najznámejší je Medzinárodný deň žien, ale verím, že mnohí z vás dobre vedia, že v marci oslavujeme aj Medzinárodný deň lesov a Medzinárodný deň vody. Stromy aj voda sú pre náš život nevyhnutné, preto by sme ich mali chrániť a starať sa o nich rovnako, ako zvieratká z nášho nového príbehu. Ak chcete vedieť viac, prečítajte si marcové vydanie Stromáčika. 


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25€. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah marcového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Jarné upratovanie,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou, matematikou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– vyfarbovanie s počtami,
– marcová pranostika spojená s meteorológiou a spoznávaním teplomerov,
– námet na aktivitu: veselí obojživelníci,
– marcová dokresľovačka – vyfarbovačka,
– spoznávanie kolobehu vody,
– nájdi 10 rozdielov,
– súťaž Jarná príroda,
– čo si kedy obliecť,
– slovíčka v obrázkoch.


Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého marcového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory