Aprílový Stromáčik – Prekonanie strachu | Strom života

Aprílový Stromáčik – Prekonanie strachu

Apríl je na Slovensku venovaný významu a ochrane lesov, ktoré majú teraz svoje špecifické čaro aj vďaka krásnym zeleným „koberčekom popretkávaným” farebnými kvetmi, či listami medvedieho cesnaku. V prírode opäť dominuje zelená, vtáky spievajú, kvety voňajú a mnohí z vás sa už tešia na blížiace sa Veľkonočné sviatky. Typické pre apríl je aj počasie, ktoré sme nemohli nespomenúť. Ak chcete vedieť viac, prečítajte si nové vydanie Stromáčika. 


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25€. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah aprílového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Prekonanie strachu,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– králičie pochúťky,
– aprílová pranostika spojená s predpoveďou počasia podľa tlaku vzduchu,
– námet na aktivitu: narcis 3-krát inak,
– aprílová dokresľovačka – vyfarbovačka,
– ako chrániť planétu,
– nájdi 10 rozdielov,
– slovíčka v obrázkoch,
– aprílová kombinatorika,
– súťaž Bláznivý apríl.


Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého aprílového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory