Stromácky podcast – 17. časť | Strom života

Stromácky podcast – 17. časť

Vypočujte si Stromácky podcast – prehľad zaujímavostí zo sveta zážitkového vzdelávania, prírody a envirovedy. Každý pondelok a štvrtok na webe Stromu života.


Dnes bude reč o elektroodpade, histórii sviatku bláznov a v závere vám predstavíme aj kuriózne vynálezy. Dnešné témy pre vás vybrali Jozef Kahan a Anna Uhrinová, prihovára sa k vám Marek Koleno.

Prihláste sa na odber podcastu formou newslettra, ktorý vám 2 krát do týždňa zašleme emailom alebo prostredníctvom služieb PodbeanRSSSpotifyiTunesGoogle. Vaše tipy na témy nám zasielajte na [email protected].

Marekova výzva
Zajtra, 2. apríla, je medzinárodný deň detskej knihy, ktorý sa oslavuje pri príležitosti narodenia rozprávkara Hansa Christiana Andersena. Oslávte tento deň čítaním rozprávok deťom alebo návštevou knižnice. Vypnite televízor, odložte mobil či tablet a podnieťte lásku detí ku knihám a čítaniu. A pokiaľ sa rozhodnete poslať mi aj fotky na [email protected], budem sa veľmi tešiť.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory