Májový Stromáčik – Malí nezbedníci | Strom života

Májový Stromáčik – Malí nezbedníci

Máj je podľa mňa jedným z najkrajších mesiacov. Vôňa kvitnúcich kvetov, široká paleta farieb, slniečko, ktoré príjemne hreje, či svieži májový dáždik ma dokáže nabiť novou energiou. Neviem ako vy, ale ja mám občas neodolateľnú chuť len tak si ľahnúť do trávy, pozorovať obláčiky a vychutnávať si čerstvý jarný vzduch plnými dúškami. Ak chcete vedieť ako si krásne májové dni užívajú naši kamaráti z lesa-nelesa, prečítajte si májové vydanie Stromáčika.


Stromáčik je časopis pre šikovné deti a kreatívnych rodičov či pedagógov, pripravený odborníkmi na environmentálnu výchovu. Celým obsahom vás sprevádza Stromáčik, dobrý lesný duch, ktorý sa stará o zvieratká a rastliny v lese-nelese. Súčasťou sú aj rubriky rozvíjajúce zručnosti detí v rôznych vzdelávacích oblastiach: matematika a logika, kreatívnosť, pohyb, umenie, komunikácia, technické zručnosti a sociálno-emočné kompetencie. Ak chcete podporiť dieťa v konkrétnej oblasti, jednoducho si príslušnú aktivitu nalistujete.

Časopis Stromáčik má bohato ilustrovaných 24-28 strán vo formáte A5 a vychádza každý mesiac v priebehu školského roka.

Cena jedného tlačeného vydania je 2,50 €. V prípade objednania viac ako 10 ks časopisu vám poskytneme množstvovú zľavu 5% a od 30 ks časopisu zľavu 10%. Objednať si môžete aj ročné predplatné vo výške 25€. Ku predplatnému sa pripočítava ešte poštovné vo výške 0,90 € za 1 zásielku. Poštovné do zahraničia sa vypočítava podľa cenníka pošty.

Obsah májového čísla:
– príbeh z lesa nelesa: Malí nezbedníci,
– hľadačka spojená s vyfarbovaním, angličtinou, nemčinou a súťažou,
– predstavovačka zvieratka mesiaca spojená s kvízom,
– hádaj ako rastiem,
– májová pranostika spojená so spoznávaním byliniek,
– námet na aktivitu: mamičke z lásky,
– májová dokresľovačka – vyfarbovačka,
– geometria v obrázkoch,
– nájdi 10 rozdielov,
– slovíčka v obrázkoch,
– pohybom k zdraviu,
– súťaž Z lúky do knižky.


Členovia Klubov Stromu života majú elektronickú podobu časopisu zdarma. Nech sa páči, začítajte sa do čerstvého májového vydania:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre členov Klubov SŽ.
Lost your password?
Staňte sa členom Klubu SŽ

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory