Vyhodnotenie súťaže Bláznivý apríl | Strom života

Vyhodnotenie súťaže Bláznivý apríl

Počasie v apríli bolo naozaj bláznivé. Svoje o tom vedia aj najmenší stromáčikovia, ktorí v rámci súťaže “Jarná príroda” zaznamenávali jeho vrtochy. Okrem toho sa zoznámili s teplotou a zahrali sa na meteorológov predpovedajúcich počasie pomocou barometra.


Šikovným deťom z nasledovných Klubov zasielame diplomy a darčeky:

1. miesto – Klub SŽ Meduška z Cabaj-Čápora
2. miesto – Klub SŽ Mačičky z Bratislavy
3. miesto – Klub SŽ Včielky z Horných Salíb

Okrem víťazov získavajú diplom uznania poroty aj deti z Klubu SŽ pri ZŠ s MŠ Čimhová.

Všetkým zapojeným Klubom ďakujeme za ich krásne diela.

Pozrite si vyhodnotenie súťaže:


Pre deti do 7 rokov, združené v Kluboch Stromu života, pripravujeme počas školského roka 8 pravidelných súťaží, pri ktorých si deti rozvíjajú kreativitu, motoriku a zároveň sa zážitkovou formou učia chrániť a spoznávať prírodu alebo svoje okolie. Súťaže vyhlasujeme na našej stránke každý mesiac – od septembra do mája, s výnimkou decembra. Zapojte sa aj vy prostredníctvom Klubu SŽ pri materskej škole alebo Rodinného Klubu SŽ.
Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory