Súťaž pre stromáčikov: Šarkaniáda | Strom života

Súťaž pre stromáčikov: Šarkaniáda

Dátum
Od - do: 05/10/2018 - 08/11/2018


V mesiaci október nám už vo veľkom štýle kraľuje jeseň. Vietor pofukuje, vo vetre lietajú listy zo stromov a to je ten správny čas na púšťanie šarkanov. Keďže stromáčikom záleží na kvalite životného prostredia, vyzývame ich, aby na výrobu vlastného šarkana využili nepotrebný, odpadový alebo prírodný materiál.
Uzávierka súťaže je 8. november 2018.


Strom života vyhlasuje pre deti do 7 rokov, združené v Kluboch Stromu života, súťaž Šarkaniáda. Zapojte sa aj vy prostredníctvom materskej školy, či Rodinného Klubu SŽ.

PREČÍTAJTE SI ZADANIE SÚŤAŽE (dostupné len pre prihlásených členov).

Ak chcete vedieť, aké súťaže vás do konca školského roka ešte čakajú, stiahnite si plagát súťaží.


Pre deti do 7 rokov, združené v Kluboch Stromu života, pripravujeme počas školského roka 8 pravidelných súťaží, pri ktorých si deti rozvíjajú kreativitu, motoriku a zároveň sa zážitkovou formou učia chrániť a spoznávať prírodu alebo svoje okolie. Súťaže vyhlasujeme na našej stránke každý mesiac – od septembra do mája, s výnimkou decembra. Zapojte sa aj vy prostredníctvom Klubu SŽ pri materskej škole alebo Rodinného Klubu SŽ.
Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory