Pre aktívnych a uvedomelých rodičov

Zasaďte sa medzi nás. Spoločne môžeme rásť, kvitnúť aj dozrieť.

Budovanie pozitívneho vzťahu detí k prírode je vecou každodenného postoja, rodičov i učiteľov. Strom života podporuje rodiny v snahe vychovávať deti k empatii, zodpovednosti a k prirodzenému záujmu o prostredie, v ktorom žijú.

Iba za 3,25€ mesačne môžete mať prístup k odborníkmi pripraveným materiálom a inšpirovať sa nápadmi pre aktívne trávenie voľného času, či budovanie vzťahu k prírode. Skúmajte, objavujte, učte sa, ale najmä, hrajte sa spolu celá rodina.


Členstvo v Rodinnom Klube Stromu života zahŕňa počas celého roka:

  • tematické originálne slovenské materiály, z ktorých sa deti aj dospelí dozvedia mnoho zaujímavých informácií o našej prírode,
  • jednoduché postupy a návody pre deti, ako zlepšiť prostredie, v ktorom žijú,
  • súťažné aktivity pre deti zamerané na spoznávanie prírody a environmentálne správanie,
  • rozvojové materiály zamerané na rozvoj konkrétnych zručností alebo talentu dieťaťa,
  • elektronické časopisy pre deti.

Prečo sa stať členom?
Online m
ateriály máte k dispozícii nepretržite. Nemusíte ich kupovať jednotlivo, stačí len kliknúť. Či už využijete vychádzku do prírody na “vybehanie” alebo aj na jej spoznávanie, prípadne, ak potrebujete deti zmysluplne zabaviť doma, v Strome života nájdete inšpiráciu. Materiály pripravujeme pre škôlkárov aj školopovinné deti (stredoškoláci a vysokoškoláci sa môžu stať Stromákmi – dobrovoľníkmi a stážistami Stromu života).

Členstvo v Strome života vám zároveň umožňuje stať sa súčasťou komunity ľudí snažiacich sa o komplexný rozvoj detí a mládeže. Vedeli ste, že Strom života je tu už od roku 1979?

Pridajte sa  k nám aj na Facebooku. Budete prví, kto sa dozvie novinky, akciové ponuky, či získate nové a nové aktivity.


Podmienky členstva
Členom sa stáva rodina na 12 mesiacov po úhrade ročného poplatku vo výške 39€ (bez ohľadu na počet detí v rodine). Členský poplatok je možné rozložiť do dvoch splátok. Ak sa Vám naša ponuka páči, zaregistrujte si Rodinný Klub Stromu života. Pre viac informácií nás kontaktujte na e-mailovej adrese [email protected]

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory